Clubdag 2018 | Volleybalvereniniging Minerva
371
post-template-default,single,single-post,postid-371,single-format-standard,bridge-core-3.1.2,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-30.1,qode-theme-bridge,transparent_content,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-7.1,vc_responsive
 

Clubdag 2018

Clubdag 2018

Zondag 6 mei hield Minerva haar clubdag. Sinds een paar jaar de afsluiting van het seizoen. Onder een strak blauwe hemel en een stralende zon werden er in verschillende groepen spelletjes parcours afgelegd: krattenrace, wandelende A, kaartenhuis bouwen en natuurlijk een potje volleybal mocht niet ontbreken.  Zwaar genieten geblazen, spelletjes, klimmen, lachen, trekken, samenwerken, bouwen, maar vooral ook genieten van een heerlijk zonnetje en daarna het drankje en felicitaties voor de kampioenen! Met dank aan de organisatoren.

Na deze gezellige inspanningen werden de 5 kampioensteams gehuldigd. Voor alle spelers/ speelsters uit de kampioensteams was er een mooi t shirt. Voor alle vrijwilligers van de club was er een kleine attentie. Daarna reed de frietkraam voor en was er voor iedereen lekker friet. Een zeer geslaagde dag,