In Memoriam Frans Oosterbaan

In Memoriam Frans Oosterbaan

Minerva-lid Frans Oosterbaan overleden

Op 9 september 2018 is Frans Oosterbaan op 74-jarige leeftijd plotseling overleden. Frans is heel erg lang bij Minerva en daarvoor bij  Quos Ego actief geweest. Afgelopen seizoen heeft hij nog enkele wedstrijden als scheidsrechter geleid. Frans was regioscheidsrechter en wist dus heel goed wat hij ‘op de bok’ deed.

Frans heeft jarenlang bij Quos Ego gespeeld en getraind. Maar Frans heeft ook vele jaren zelf training gegeven. Zelfs nadat hij een nieuwe heup had gekregen, stond hij nog met de recreantentrainingsgroep mee te trainen. Tot zijn grote spijt mocht hij de laatste jaren niet meer actief volleyballen.

Frans was een joviale en fijne vent. We missen hem nu al.

We wensen Elly en de familie veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies.

 

Namens het bestuur van Minerva,

 

René de Munnik