Wedstrijdverslag Heren 1 29-09-2018

Wedstrijdverslag Heren 1 29-09-2018

Heren 1 verliest eerste thuiswedstrijd.

Na de eerste gewonnen uitwedstrijd volgde zaterdag 29 september de eerste thuiswedstrijd voor het vernieuwde heren 1. Nadat de jeugdhandbal wedstrijd voor ons was uitgelopen, de beheerder zoek was en er ook nog snel een teamfoto moest worden gemaakt, konden wij dan toch eindelijk beginnen aan de wedstrijd tegen Nuvoc H3. Dit keer op volle sterkte met een druk bezette reserve bank.

In de eerste set leek er geen vuiltje aan de lucht en konden wij met goede servicedruk, goed blokkerend werk en prima veldverdediging relatief makkelijk naar de setwinst toe werken. Vanaf de tweede set verloren wij de controle. De tegenstander zette Steven vol onder druk in de pass, en wist daardoor met gericht en moeilijk serveren onze pass te ontregelen. Dit zorgde ervoor dat de pass net niet goed genoeg lag om ons eigen spelletje goed te spelen.  Aanvallend hadden wij het ook lastig, en konden wij moeilijk om het goede blok van de tegenstander heen spelen. Ondanks een spelverdelers wissel  en ook gebruik van de andere wisselspelers zorgde dit er niet voor dat wij de wedstrijd weer konden kantelen in de drie volgende sets. De drie sets verliepen redelijk hetzelfde, geen heel slecht volleybal, maar wel kansloos wat betreft de cijfers. En dit zorgde uiteindelijk voor een 3-1 verlies. Geen dramatisch spel van onze kant, maar wel een lesje in ervaring en geslepenheid van de tegenstander. Iets waar wij met onze mix van jong en ervaren spelers nog aan gaan verder bouwen.

Volgende wedstrijd: zaterdag 6 oktober, 15.00 , VCE/PSV H2 – Minerva H1 , Sporthogeschool Eindhoven