Masterclass training geven

Masterclass training geven

Drie volleybalverenigingen, Skunk uit Veghel , Phoenix  uit Zaltbommel en het Drunense Minerva  namen het initiatief om afgelopen 24  januari hun trainers te verwennen met een Masterclass training geven. De Nederlands toptrainer Matt van Wezel , verzorgde de cursus in Sporthal de Dillenburcht in Drunen.

Matt gaf op de voor hem kenmerkende manier training, waarbij hij niet alleen de speelsters zonder veel moeite wist te motiveren, maar zeker ook de trainers inzicht gaf in hoe ze hun trainingen intensiever kunnen maken.

Veel balcontact en gezamenlijk trainen waren de uitgangspunten voor de cursus.

Vanuit iedere club namen vier speelster deel aan de trainingen. Circa veertig trainers zaten langs de kant om de manier van training geven te observeren. Voor de organiserende clubs was dit dan ook een zeer geslaagde avond.