Weer sporten !

Weer sporten !

Na een abrupt einde van het zaalseizoen was het voor alle fanatieke Minerva leden lang wachten op de verlossende woorden van Premier Rutte. Vanaf 29 april mogen alle jeugdleden weer sporten! Dankzij veel inspanningen van de vrijwilligers met voorop in de troepen ‘onze Jos’ was het dinsdag 5 mei dan zover! Bevrijdingsdag kreeg een extra bevrijdend tintje voor de ruim 50 enthousiaste jeugdleden die op de sportvelden van de Schroef weer konden trainen. In het heerlijke lentezonnetje gingen jeugdleden van CMV tot A-jeugd én de talenten in de seniorenteams weer aan de slag op de vier volleybalvelden. Er was zelfs een speciale bootcamp in elkaar gezet om de conditie en de spieren weer flink op de proef te stellen. Vol enthousiasme werd er gesquat, touwtje gesprongen en natuurlijk gevolleybald. Dat is even wennen, trainen op anderhalve meter afstand. Gelukkig werd die afstand al snel een automatisme en ging de schroom er af. Binnen tien minuten leek het wel alsof er niets was veranderd de afgelopen maanden. Hier en daar glipte er nog wel eens een balletje door de vingers, maar dan konden we de zeepsop gelukkig de schuld geven. Na anderhalf uur volleyballen en bootcampen was het succes te zien in de lachende en uitgeputte gezichten. Wat heerlijk om weer te mogen volleyballen!