Ouders en publiek in Coronatijd

Ouders en publiek in Coronatijd

Ouders en publiek in Coronatijd,

Het is misschien niet voor iedereen duidelijk of ouders (of publiek) bij de trainingen of wedstrijden van hun kind aanwezig mogen zijn. De richtlijnen van de sportbonden zijn hierover heel duidelijk: het is niet toegestaan om als ouder (of publiek) bij de trainingen en wedstrijden van hun kinderen aanwezig te zijn. Dit geldt voor uit- en thuiswedstrijden!

Zaalbeheerders hebben dan ook in de meeste gevallen (voor zo ver dat mogelijk is) de tribunes in sporthallen en -zalen gesloten. Zaalbeheerders worden hierop gecontroleerd en kunnen de ouders (of publiek) dus daarop aanspreken. Hou hier dus rekening mee.

Er is echter een uitzondering op deze regel; ouders die het vervoer van de kinderen naar uitwedstrijden(!) verzorgen, mogen blijven (kijken). Op dit moment zijn er geen wedstrijden, maar zodra dit weer wel het geval is, zouden deze regels weer kunnen gelden.

Wij verzoeken u zich aan deze richtlijn te houden om de gezondheid van anderen niet in gevaar te brengen.

Bestuur Minerva