Corona update 15-12-2020

Corona update 15-12-2020

Beste leden,

Het kabinet heeft een harde lockdown afgekondigd, die tot en met 19 januari 2021 van kracht zal zijn. Dit raakt ook de volleybalsport en dus onze vereniging. Vanaf dinsdag 15 december, mogen géén binnensporten uitgeoefend worden. Alle trainingen voor al onze leden komen te vervallen. Volgens de huidige planning geldt dit tot en met 19 januari 2021.

Wij vinden het jammer dat dit voor ons allemaal geldt. Zoals na eerdere beperkingen volgen wij strikt alle landelijke richtlijnen, met als doel om het Corona-virus er onder te krijgen. Op dinsdag 12 januari 2021 vindt er een nieuwe landelijke persconferentie plaats. Naar aanleiding van deze persconferentie zullen wij jullie zo snel mogelijk op de hoogte brengen van de nieuwe ontwikkelingen.

Daarnaast zullen we u deze week informeren over de contributie inning.

We wensen allen hele goede en gezonde feestdagen toe!

Namens het bestuur,

René de Munnik, secretaris Minerva