Verrassing: Minerva kampioen!

Verrassing: Minerva kampioen!

De Nevobo heeft tot de jaarwisseling alle wedstrijden in alle competities geschrapt. Dat betekent dat er eigenlijk geen kampioenen kunnen zijn. En toch was er bij Minerva een kampioen! Het Minerva CMV 4.1-team, dat traint in de Maaspoort in ’s-Hertogenbosch is kampioen geworden van de eerste helft van de competitie. De laatste wedstrijddag werd nét voor de lockdown gespeeld en daarmee werd Minerva CMV 4.1 afgetekend kampioen met 7 punten meer dan nummer 2!

Tijdens de zaterdagtraining op 11 december in sporthal Dillenburcht werd het team door voorzitter Fons van Aart gehuldigd met een heuse medaille en een sjaal. De speelsters waren zichtbaar verrast van alle aandacht voor hun team.

Sara Olivia, Rosalinde, Alisa, Fenne en natuurlijk Guusje goed gedaan en gefeliciteerd!